Author: C***y
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: So cute. A must have for the table. It stores and has a mirror
Màu sắc: Màu Hồng baby
Price: 68.200₫
Original Price: 124.000₫
| Material | Glass |
| Pattern Type | Cartoon |
| Color | Baby Pink |
| Batteries Included | No |
| Type | Desktop Mirror |
| Power Supply | None |
| Shapepattern | Special shape |
| Chiều cao | 10 cm |
| Chiều dài | 19 cm |
| Chiều rộng | 16 cm |
| SKU | sb2406277848774562 |
Author: C***y
Date:
Review: So cute. A must have for the table. It stores and has a mirror
Màu sắc: Màu Hồng baby
Author: r***5
Date:
Review: Amazinggggggg
Màu sắc: Màu Hồng baby
Author: s***c
Date:
Review: Beautiful product, great quality and useful!!
Màu sắc: Màu Hồng baby
Author: c***6
Date:
Review: So cuteee love it
Màu sắc: Màu Hồng baby
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm